Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
O nas

O nas – firma Jetpik 

Firma JETPIK powstała w oparciu o prostą idee:

Utrzymanie higieny jamy ustnej powinno być łatwe,
a jednocześnie skuteczne i dostępne dla wszystkich!

Misją firmy jest pomaganie ludziom lepiej dbać o zęby i dziąsła, zapewniając alternatywę dla standardowego użycia nici dentystycznej. Rozwiązania, które mogłoby płynnie dopasować się do stylu życia każdego użytkownika.

Przed powstaniem tej koncepcji, wynalazca JETPIK, Pan Henry Hu był przez 2 lata lojalnym klientem marki Waterpik. Dwa razy dziennie, zamiast używać nici dentystycznych, używał irygatora Waterpik. W trakcie rutynowej wizyty kontrolnej, dentysta zauważył, że zęby Henry'ego są w porządku, jednak obecność płytki nazębnej wskazywała, że regularnie nie czyści ich nićmi

Henry zareagował na to nerwowo: "Ale codziennie używam Waterpik! Czy to nie to samo co nić dentystyczna?”

Dentysta pokręcił głową i przytoczył Henry'emu analogię: "Zwykły irygator wodny jest jak automatyczna myjnia samochodowa rozpylająca tylko wodę. Nie wystarczy to do wyczyszczenia samochodu. Nić dentystyczna jest jak duże szczotki w myjni samochodowej, które czyszczą samochód ze wszystkich stron. Są one potrzebne, aby samochód był całkowicie czysty, tak jak nici dentystyczne są potrzebne do wyszorowania przestrzeni między wszystkimi zębami oraz pod liniami dziąseł".

Po wizycie w umyśle Henry'ego powstała idea. Ta idea przekształciła się w obsesję, a po latach badań i rozwoju ta obsesja ostatecznie przekształciła się w rzeczywistość.

Henry stworzył pierwszy na świecie system, łączący nitkę dentystyczną z mocą strumienia wody irygatora oraz uzupełnił to o szczoteczką soniczną.

Stworzył produkt, który wytworzył efekt szorowania, który daje niesamowity wynik: 240% skuteczniejsze usuwanie płytki nazębnej niż jakikolwiek inny doustny irygator na rynku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl