Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Wyposażenie

Wyposażenie dodatkowe 

Do domu, podróży i wszystkiego pomiędzy

 

JETPIK rękojeść 

Rękojeść

Nasza rękojeść jest w 100% wodoodporna i gotowa do użycia do tygodnia po pełnym naładowaniu. Znajdujący się z tyłu suwak umożliwia regulację ciśnienia z jakim wydobywa się woda podczas irygacji. W przypadku pierwszego użycia, zalecamy rozpoczęcie od najniższego zakresu, a następnie stopniowe jego zwiększanie.

JETPIK dysza 

Dysza

Wkład z nylonową nicią, to konieczny i integralny element dyszy, dzięki któremu wydajność czyszczenia irygatorem wodnym wzrasta o 240%!
Dysze znakowane są różnymi kolorami, tak aby partnerzy lub członkowie rodziny mogli korzystać z urządzenia JETPIK przy pomocy tego samego uchwytu.
Rekomendujemy wymianę dyszy co 6 miesięcy.

JETPIK kapsuła nitki 

Wkład z nicią dentystyczną

Niekwestionowane „serce” JETPIK! Opatentowana konstrukcja wkładu z nicią dentystyczną zawiera 3 cm nylonowej nici, która pulsuje z prędkością 20 razy na sekundę, w połączeniu z wydobywającym się pod ciśnieniem strumieniem wody.
Badania kliniczne wykazują, że połączenie nici dentystycznej i strumienia wody usuwa 99% płytki nazębnej ze wszystkich oczyszczanych obszarów.
Przy użyciu 2 razy dziennie (rano/wieczór) 1 wkład wystarcza na 2 tygodnie.

JETPIK Końcówka szczoteczki do zębów 

Końcówka szczoteczki do zębów 

Doskonałe efekty oczyszczania zębów, przy pomocy końcówki szczoteczki sonicznej, są możliwe dzięki wytwarzaniu podczas szczotkowania 30.000 wibracji na minutę.
Końcówki szczoteczki znakowane są różnymi kolorami.
Zalecamy wymianę do 3 miesiące.

JETPIK etui podróżne 

Etui podróżne

Dzięki przenośnemu etui podróżnemu o wymiarach 6,5 x 3,5 cala, możesz zabrać JETPIK tam gdzie potrzebujesz. Pomieści ono: rękojeść, 3 końcówki, ładowarkę, zamienne wkłady z nicią dentystyczną, wężyk z klipsem do wody oraz narzędzie do czyszczenia języka.

JETPIK rurka do wody 

Wężyk z klipsem do wody

Zostaw swój kubek na wodę w domu! Wężyk z klipsem może połączyć JETPIK z dowolnym kubkiem lub butelką z wodą. Wystarczy rozwinąć wężyk i przypiąć jedną stronę do butelki lub szklanki wody , a drugą przymocować do naszej rękojeści.
Odpowiadając od razu na nasuwające się pytanie:
Tak, nitkowanie z JETPIK podczas podróży jest możliwe, nawet podczas biwakowania!

JETPIK zbiornik wody 

Kubek na wodę

Każdy kubek ma wbudowany wężyk na wodę, który łączy się z rękojeścią JETPIK.
Kubki dostępne są w różnych kolorach i zajmują mało miejsca. Estetyczne i krystalicznie połyskujące stanowią dodatkowy element dekoracyjny w łazience.

JETPIK uchwyt na akcesoria 

Uchwyt na akcesoria

Uchwyt na akcesoria doskonale pasuje do naszego kubka na wodę.
Może pomieścić do czterech dysz i/lub końcówek szczoteczek do zębów oraz narzędzie do czyszczenia języka, pozostawiając łazienkę czystą i zorganizowaną po każdym użyciu. 

JETPIK narzędzie do czyszczenia języka 

Narzędzie do czyszczenia języka

Narzędzie wykonane ze stali nierdzewnej usuwa z języka wszystkie bakterie wywołujące nieświeży oddech, tym samym niwelując uczucie dyskomfortu tym spowodowane.
A co najważniejsze ma dożywotnią gwarancję!

JETPIK Ładowarka do JP50 i JP200 

Ładowarka indukcyjna do JP50 i JP200

Ładowarka indukcyjna jest mała, kompaktowa i łatwa w użyciu. Wystarczy ustawić rękojeść JETPIK na bazie ładującej, a ładowanie rozpocznie się natychmiast.
Wyposażona jest w port USB, dzięki czemu można jej używać w dowolnym miejscu podczas podróży połączonej z dowolnym gniazdem USB i przenośnym akumulatorem. 

JETPIK Adapter AC / USB 

Adapter AC / USB

Nasz adapter jest dostosowany do wszystkich ładowarek kompatybilnych z USB na napięcie od 100 do 240 V, dzięki czemu może być używany na całym świecie.

JETPIK Sanityzator UV 

Sterylizator UV

Dla zachowania najwyższej czystości udostępniliśmy ten specjalny sterylizator UV z wbudowanym światłem ultrafioletowym, aby pozbyć się bakterii i zarazków z dyszy, końcówki szczoteczki sonicznej oraz tradycyjnej szczoteczki do zębów.
Wystarczy włożyć końcówki i umieścić sterylizator na bazie ładującej ładowarki indukcyjnej.
Wyłączy się automatycznie po 10 minutach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl